3 kolejka i trzeci komplet punktów dla Oriona !

W 3 kolejce Orion podejmował Florian Rymanów Zdrój na stadionie w Rymanowie.

Od pierwszej połowy nasi zaatakowali i pierwszy efekt był już w 4 minucie - Łukasz Wińczowski zdobył bramkę otwierając wynik.

4 minuty później po wypuszczeniu piłki ze środka boiska na prawą stronę na prędkości przejął ją Kakuś i dośrodkowaniem z końcowej linii centralnie pod nogi Sowy - ładną dwójkową akcją zrobiło się już 2-0...

3 bramkę w 35 minucie zdobył Grzesiek Sabat po asyscie Bacha i była już 3-bramkowa przewaga drużyny Oriona.

Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa i po przerwie drużyna z Rymanowa Zdroju kilkukrotnie próbowała zdobyć bramkę kontaktową niejednokrotnie zagrażając naszemu bramkarzowi.

W 56 minucie jednak Łukasz Wińczowski zdobył swoją drugą bramkę w meczu i przesądził o wyniku.

Do końca drugiej połowy nie wydarzyło się już nic ciekawego i po końcowym gwizdku Orion mógł dopisać sobie do konta 3 pkt i 4 bramki....

Gratulujemy Orionowi ! Oby tak dalej !!!